Général

Ad Lumen SA

Venelle Le Phare 16 Boîte 9
1400 Nivelles
N. d'entreprise:
N. d'entreprise: Ad Lumen BTW nummer Ad Lumen
Chiffre d'affaires:
Chiffre d'affaires: Ad Lumen n.a.
Personnel: 
Personnel: Ad Lumen n.a.
Date de constitution:
Date de constitution Ad Lumen 01-09-2020

Sociétés Affiliées

EXPO Z
ll the way is the only way to go vindt standenbouwer Expo Z. Met meer dan 20 jaar ervaring in de bouw van beursstanden voor nationale en internationale events en beurzen krijgt u bij Expo Z altijd één garantie: het wauw-effect.
www.expoz.be
VERIMPEX MATTING
Esthetisch, technologisch en vooruitstrevend. Al 35 jaar ontwikkelt en produceert Verimpex matten voor binnen en buiten met een voorliefde voor vakmanschap en innovatie.
www.verimpex.be/nl/home/1
AMFIBIA
Uw leverancier voor terraria en palludaria. Stipt onderhoud gegarandeerd. Zorg voor een aangename sfeer in de lobby of uw wachtkamer. 100% aftrekbaar als bedrijfsonkost, indien van toepassing in de werkomgeving.
www.amfibia.be

Activités

Les rubriques officielles NACE

  • Commerce de gros d'aliments pour animaux de compagnie
  • Commerce de détail d'animaux de compagnie, d'aliments et d'accessoires pour ces animaux en magasin spécialisé
  • Activités des marchands de biens immobiliers
  • Location et exploitation de biens immobiliers non résidentiels propres ou loués, sauf terrains

Contact Ad Lumen