Général

CHRISTOPHER CORROY HOLDING SRL

Chaussée De Tirlemont 75B Boîte 14
5030 Gembloux

N. d'entreprise:
N. d'entreprise: Christopher Corroy Holding BTW nummer Christopher Corroy Holding
Chiffre d'affaires:
Chiffre d'affaires: Christopher Corroy Holding n.a.
Personnel: 
Personnel: Christopher Corroy Holding n.a.
Date de constitution:
Date de constitution Christopher Corroy Holding 20-02-2020

Sociétés Affiliées

STUVEX INTERNATIONAL
U wilt uw installatie en arbeiders beschermen tegen stofexplosies en procesbranden? Zoek niet verder! Want de explosie-experts van StuvEx implementeren en onderhouden beveiligingssystemen tegen stofexplosies en brandbeveiliging in de procesindustrie.
www.stuvex.com
VINCI FACILITIES BELGIUM
Als belangrijke speler van Facility Management in België en in Europa, bieden wij alle of een deel van de diensten gebonden aan gebouwen en hun gebruikers, van het multi-technische onderhoud tot het geïntegreerde Facility Management.
www.vinci-facilities.be/
HAMSTER CLEANING
Hamster Cleaning reinigt en inspecteert luchtkanalen op professionele wijze. Dagelijks worden projecten uitgevoerd in verscheidene sectoren en (kantoor)omgevingen, zoals openbare gebouwen, kmo’s en multinationals, zorginstellingen, sporthallen, enz..
www.hamstercleaning.be/

Activités

Les rubriques officielles NACE

  • Activités de gestion de holdings : intervention dans la gestion journalière, représentation des entreprises sur base de la possession ou du contrôle du capital social, etc.
  • Conseil pour les affaires et autres conseils de gestion

Contact Christopher Corroy Holding

No contact. Pls use phonenumber