Général

Belgo-Libische kamer van Koophandel - Chambre de Commerce belgo-libyenne ASBL

Avenue Franklin Roosevelt 103
1050 Bruxelles

N. d'entreprise:
N. d'entreprise: Belgo-Libische Kamer Van Koophandel - Chambre De Commerce Belgo-Libyenne BTW nummer Belgo-Libische Kamer Van Koophandel - Chambre De Commerce Belgo-Libyenne
Chiffre d'affaires:
Chiffre d'affaires: Belgo-Libische Kamer Van Koophandel - Chambre De Commerce Belgo-Libyenne n.a.
Personnel: 
Personnel: Belgo-Libische Kamer Van Koophandel - Chambre De Commerce Belgo-Libyenne 1-5
Date de constitution:
Date de constitution Belgo-Libische Kamer Van Koophandel - Chambre De Commerce Belgo-Libyenne 31-03-1999

Sociétés Affiliées

ARNOLD & SIEDSMA
Een goed idee verdient bescherming.Iets bedenken is één. Uw idee beschermen stap twee. Een goede bescherming geeft de concurrentie het nakijken en waarborgt uw exclusieve rechten. En daarmee het uitzicht op het volle profijt van uw creatieviteit.
www.arnold-siedsma.be
Valor Services Group
Valor Services Group is de one-stop-shop voor professionele reiniging in België en Nederland. Onze Valoristen zorgen voor een snelle en vakkundige oplossing. Altijd en met oog voor detail.
www.valorservicesgroup.nl
Valor Services Group
Valor Services Group is de one-stop-shop voor professionele reiniging in België en Nederland. Onze Valoristen zorgen voor een snelle en vakkundige oplossing. Altijd en met oog voor detail.
www.valorservicesgroup.be

Activités

Les rubriques officielles NACE

  • Autres activités juridiques

Contact Belgo-Libische Kamer Van Koophandel - Chambre De Commerce Belgo-Libyenne

No contact. Pls use phonenumber