Général

IMMO-DECOR SPRL

Leiekaai 333
9000 Gent

N. d'entreprise:
N. d'entreprise: Immo-Decor BTW nummer Immo-Decor
Chiffre d'affaires:
Chiffre d'affaires: Immo-Decor < €500.000
Personnel: 
Personnel: Immo-Decor 1-5
Date de constitution:
Date de constitution Immo-Decor 19-03-1999

Sociétés Affiliées

DAKDEPOT
Bij Dakdepot in Merksem verwelkomen we zowel professionele dakdekkers als enthousiaste doe-het-zelvers. In ons magazijn met uitgebreid aanbod aan kwaliteitsvol dakmateriaal en hout, vindt u hoe dan ook het materiaal waarnaar u op zoek bent.
www.dakdepot.be
VERIMPEX MATTING
Esthetisch, technologisch en vooruitstrevend. Al 35 jaar ontwikkelt en produceert Verimpex matten voor binnen en buiten met een voorliefde voor vakmanschap en innovatie.
www.verimpex.be/nl/home/1
Odera
Al meer dan 42 jaar is odera gespecialiseerd in het maken en plaatsen van energiebesparende ramen & deuren voor nieuwbouw en renovatie. Renovatie, dat met ons ervaren personeel als één van onze grote troeven wordt gezien.
www.odera.be

Activités

Les rubriques officielles NACE

  • Commerce de gros de matériaux de construction, assortiment général
  • Commerce de détail de matériaux de construction, assortiment général
  • Commerce de détail de tapis, de moquettes et de revêtements de murs et de sols en magasin spécialisé
  • Commerce de détail de d'appareils d'éclairage en magasin spécialisé
  • Commerce de gros de produits d'entretien

Contact Immo-Decor

No contact. Pls use phonenumber