Général

IMAPIESA SA

Investment management and partnership in energy SA
Rue De La Halète 50
4550 Nandrin

N. d'entreprise:
N. d'entreprise: Investment Management And Partnership In Energy BTW nummer Investment Management And Partnership In Energy
Chiffre d'affaires:
Chiffre d'affaires: Investment Management And Partnership In Energy < €500.000
Personnel: 
Personnel: Investment Management And Partnership In Energy 1-5
Date de constitution:
Date de constitution Investment Management And Partnership In Energy 09-09-2009

Sociétés Affiliées

Wilms International
Of je nu op zoek bent naar rolluiken, zonweringen of een ventilatiesysteem, Wilms levert praktische en energiezuinige oplossingen op maat. Ons maatwerk laat je woning leven en ademen. Bij Wilms kan iedereen terecht.
www.wilms.be
Valor Services Group
Valor Services Group is de one-stop-shop voor professionele reiniging in België en Nederland. Onze Valoristen zorgen voor een snelle en vakkundige oplossing. Altijd en met oog voor detail.
www.valorservicesgroup.be
EVLO
EVLO bvba werd in 1991 opgericht en is na meer dan 25 jaar doorgegroeid tot een vaste waarde in de markt als TOTAALLEVERANCIER in reinigingsuitrustingen voor industrie, kleinhandel én schoonmaakbedrijven.
www.evlo.com

Activités

Les rubriques officielles NACE

  • Activités des sociétés holding
  • Conseil pour les affaires et autres conseils de gestion

Contact Investment Management And Partnership In Energy

No contact. Pls use phonenumber